پریدن به محتوای اصلی
"سامانه آموزش مجازی مدرس" مجموعه ای است غیر انتفاعی که توسط "مجمع فعالان آموزشهای تبلیغی" راه اندازی شده است. مخاطب اصلی آن نیروهای فرهنگی علی الخصوص طلاب و مبلغین محترم می باشند. 

"سامانه آموزش مجازی مدرس" در نظر دارد تا با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی امکان ارائه آموزش های ارزان، سریع، آسان و باکیفیت را برای تمامی مخاطبان خود فراهم نماید. 

"سامانه آموزش مجازی مدرس" تلاش نموده تا در تمامی سرفصل ها حتی المقدور از بهترین اساتید برای ارائه دروس استفاده نماید. 

"سامانه آموزش مجازی مدرس" با طراحی آزمون های متعدد، مخاطب را از میزان یادگیری خود آگاه سازد. 

"سامانه آموزش مجازی مدرس" آموزش هایی در دو حوزه ارتقای مهارت های فرهنگی و تبلیغی و ارتقای دانشی و بینشی در موضوعات مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی را دربر دارد. 

"سامانه آموزش مجازی مدرس" امکان بارگزاری و ارائه تمامی محتواهای آموزشی و دوره های تولید شده ی توسط دیگران را دارد. 

"سامانه آموزش مجازی مدرس" غیر انتفاعی بوده و کلیه درآمدهای آن صرف تولید دوره های جدید و مدیریت نرم افزاری و سخت افزاری آن می گردد.

الف: همکاری با فضلا و اساتید

"سامانه آموزش مجازی مدرس" از کلیه اساتید و فضلای محترمی که دوره آموزشی تولید کرده یا قصد تولید دارند دعوت به همکاری نموده و آماده بارگذاری دوره های آموزشی ایشان است.

موضوعات دوره ها شامل کلیه موضوعات اصلی و فرعی مهارتی، محتوائی و علمی مورد نیاز طلاب، مبلغین و نیروهای فرهنگی است.

این تولیدات می توانند با روش های ساده و توسط اساتید در محیط خانه یا کلاس بوسیله دوربین فیلم برداری دستی تولید شوند. سپس محتواهای تولید شده در قالب یک دوره طراحی شده و به سامانه جهت بارگذاری ارسال شوند.

بارگذاری دوره های تولید شده توسط اساتید، رایگان می باشد.

اگر اساتید بخواهند دوره خود را در سامانه به فروش برسانند، سامانه آموزش مجازی مدرس بابت هزینه های خود، بخشی از مبلغ فروش را کسر خواهد نمود.

فضلای محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر، می توانند از طریق آدرس ایمیل یا شماره تماس مندرج در قسمت تماس با ما، با این سامانه تماس حاصل نمایند

ب: همکاری با نهادها و سازمان های آموزشی و فرهنگی

"سامانه آموزش مجازی مدرس" می تواند، آموزش های مدّنظر و مورد نیاز سازمان ها و نهادهای فرهنگی و اساتیدی که شخصاً امکان تولید دوره را ندارند، تولید، فرآوری یا بارگذارینماید.

تولید: یعنی تعیین سرفصل ها، ارائه و ضبط صوتی و تصویری سرفصل ها به شیوه مناسب؛

فرآوری: نمایه زنی، دسته بندی، تأمین افزونه، طراحی سولات تستی، تدوین دقیق و انجام امور گرافیکی مقتضی؛

بارگذاری: بارگذاری متن، فیلم و صوت درس، افزونه ها، آزمونها، خلاصه و مشخصات درس.

جدول هزینه های تولید به ازاء هر ساعت

 درجه 1درجه 2درجه 3
تولید 10/000/000 ريال 8/000/000 ريال 6/000/000 ريال
فرآوری 9/000/000 ريال 7/000/000 ريال 5/000/000 ريال
بارگذاری رایگان رایگان رایگان

ج: پذیرش همکار

"سامانه آموزش مجازی مدرس" در محورهای زیر جهت تولید دوره های آموزشی همکار می پذیرد:

  • 1-فیلم برداری و استودیو؛
  • 2-تدوین و گرافیک؛
  • 3-پیاده سازی صوت؛
  • 4-آماده سازی متون، نمایه زنی و طراحی آزمون؛
  • 5-نظارت و بازبینی محتوا.

"سامانه آموزش مجازی مدرس" غیر انتفاعی بوده و کلیه درآمدهای آن صرف تولید دوره های جدید و مدیریت نرم افزاری و سخت افزاری آن می گردد.

ضمن تشکر از حضور شما در سامانه آموزش مجازی مدرس، نکات زیر به اطلاع می رسد:

1- کلیه اطلاعات شخصی ذکر شده در پروفایل، آدرس ایمیل، نام کاربری و رمز عبور شما به صورت محرمانه در سامانه آموزش مجازی مدرس باقی خواهد ماند. بدیهی است استفاده از رمز عبور و نام کاربری افراد دیگر برای ورود به سامانه ممنوع است.

2- استفاده از فیلم ها و سایر فایل های آموزشی بارگزاری شده در سامانه در سایر سایت ها و قالب های دیگر مانند نرم افزارهای آموزشی ممنوع بوده و هیچ کس حق تکثیر غیر قانونی محتویات آموزشی سامانه را ندارد.

3- متقاضیان استفاده از منابع و فایل های آموزشی در اختیار این سامانه می توانند از طریق تماس با این سامانه، در قالب تفاهم نامه یا انعقاد قرارداد، اقدام نمایند. بر همین اساس نشر الکترونیک یا مکتوب هر یک از منابع موجود در سامانه آموزش مجازی مدرس منوط به کسب اجازه کتبی از این سامانه است.

4- در این سامانه انتشار هر گونه مطلب غیر قانونی، تهدید کننده، توهین آمیز و غیر اخلاقی ممنوع است.

5- احتمال تغییر در دوره های بارگزاری شده و یا تغییر در ساختار فنی سامانه در هر زمان وجود دارد. این امر ممکن است برای مدتی باعث بروز اختلال در سامانه و نحوه استفاده از دوره ها شود. این سامانه خود را در هر زمان بدون اطلاع رسانی به مخاطب مجاز به انجام این کار می داند.

آدرس ایمیل: e.madras@chmail.ir

شماره تماس: 37849398 - 025